قوانین و مقررات

از کلیه کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از نیازمندی های ساختمان را دارند، خواهشمندیم قوانین و مقررات ذیل را با دقت مطالعه نمایند. در صورتی که هرگونه تغییری در قوانین در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و استفاده کاربرها از خدمات نیازمندی های ساختمان به منزله پذیرش هرگونه تغییر می باشد:

1- بر مبنای قوانین جاری کشور، نیازمندی های ساختمان متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند.

2- گروه مهندسین طرح پدیده پایدار به عنوان پلتفرمی که به افراد و شرکت ها خدمات مختلف ارائه می دهد، نسبت به هزینه کرد افراد یا سازمان ها و خدماتی که ارائه می دهند هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی کند.

3- ثبت نام و اقدامات دیگر در اپلیکیشن نیازمندی های ساختمان به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و شرایط می باشد.

4- استفاده کاربرهای سازمانی که خود ثبت نام نکرده و توسط شرکت یا نیازمندی های ساختمان ثبت نام شده اند، از خدمات اپلیکیشن ، به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و شرایط می باشد.

5- کلیه حقوق سامانه نیازمندی های ساختمان متعلق به گروه مهندسین مجری و مشاور طرح پدیده پایدار می باشد و هرگونه کپی برداری و سو استفاده از اطلاعات این سامانه، پیگرد قانونی دارد.

6- مسئولیت محتوای منتشر شده از سوی کاربران در سامانه نیازمندی های ساختمان بر عهده خود آنها بوده و هرگونه محتوایی که ناقض حقوق کاربران دیگر و یا سامانه نیازمندی های ساختمان و یا هرگونه محتوای مغایر با قوانین جمهوری اسلامی باشد بلافاصله توسط سامانه حذف شده و حق برخورد با کاربر مختلف برای نیازمندی های ساختمان محفوظ است.

7- در صورت مشاهده هرگونه تخلف، کاربران می توانند مراتب را با ارسال پیام به پشتیبانی از طریق ایمیل به آدرس info@tpp-co.ir اطلاع دهند.

8- در بخش هایی که کاربران مستقیما در ارتباطند، نیازمندی های ساختمان برای هرگونه معامله و خرید و فروشی فاقد مسئولیت بوده و کلیه موارد قانونی به عهده کاربر می باشد